Rymarski.pl - wyroby skórzane, pasy krępujące, koce obezwłaniające

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Klienci indywidualni

Mimo, iż w branży działamy już od dawna – ciągle stawiamy sobie nowe cele do osiągnięcia, dzięki czemu nasza praca jest dla nas źródłem ogromnej satysfakcji. Stawiamy na kreatywność dlatego chętnie podejmujemy się zupełnie nowych wyzwań.

Zakres naszego działania to nie tylko produkcja (paski do spodni, portfele czy smycze dla psa), ale także naprawa wszelkiej galanterii skórzane

Dla okolicznych szpitali wykonaliśmy skórzane elementy konstrukcji rehabilitacyjnych oraz pasy krępujące. Nietypowe zamówienia na wyroby skórzane? Nie ma sprawy! Od kilkunastu lat współpracujemy z lokalnymi muzeami w zakresie renowacji zabytków z materiałów skórzanych.

Oferta dla Systemu Ochrony Zdrowia

Koce obezwładniające, pasy krępujące

Wykonujemy zarówno pasy krępujące, koce obezwładniające jak i skórzane elementy konstrukcji rehabilitacyjnych. Od wielu lat współpracujemy z okolicznymi szpitalami oraz jednostkami rehabilitacyjnymi – cały czas udoskonalając nasze produkty.

Oferta dla Restauracji

Portfele kelnerskie

Naszym produktem flagowym skierowanym do restauracji, barów czy knajp są portfele kelnerskie. Oferujemy portfele kelnerskie składające się z kabury oraz samego portfela. Zajmujemy się również tworzeniem skórzanych pokrowców na ręczne kasy fiskalne czy projektowaniem indywidualnych wykończeń skórzanych.

 

Oferta dla pracowników fizycznych

Pasy na kręgosłup, opaski na nadgarstki

Dla osób, których praca wiąże się ze wzmożonym wysiłkiem fizycznym proponujemy pasy na kręgosłup oraz opaski na nadgarstki, które pozwolą utrzymać prawidłową postawę oraz złagodzą bóle związane z nieprawidłowym utrzymaniem sylwetki podczas pracy.

Zamówienia nietypowe

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś?

Skontaktuj się z nami. Mamy doświadczenie przy wykonywaniu nietypowych, indywidualnych zleceń. Zadzwoń lub napisz!