Rymarski.pl - wyroby skórzane, pasy krępujące, koce obezwłaniające

Praca to nasza druga skóra

Kilka słów o nas

Strona, którą właśnie oglądasz to wizytówka Zakładu Rymarskiego, który ma swoją siedzibę w mieście Kołobrzeg. Zakład działa od 1984 roku, co daje nam pozycję doświadczonego partnera biznesowego.

Mimo, iż w branży działamy już od dawna – ciągle stawiamy sobie nowe cele do osiągnięcia, dzięki czemu nasza praca jest dla nas źródłem ogromnej satysfakcji. Stawiamy na kreatywność dlatego chętnie podejmujemy się zupełnie nowych wyzwań.

Zakres naszego działania to nie tylko produkcja (paski do spodni, portfele czy smycze dla psa), ale także naprawa wszelkiej galanterii skórzane

Dla okolicznych szpitali wykonaliśmy skórzane elementy konstrukcji rehabilitacyjnych oraz pasy krępujące. Nietypowe zamówienia na wyroby skórzane? Nie ma sprawy! Od kilkunastu lat współpracujemy z lokalnymi muzeami w zakresie renowacji zabytków z materiałów skórzanych. Władze miasta Kołobrzeg zleciły nam wykonanie pokrowców na klucze do miasta. Dla klientów indywidualnych wykonaliśmy między innymi szelki na legwana czy kaganiec na wielbłąda.

Zapraszamy do szerszego zapoznania się z nasza ofertą.

Andrzej Topczewski

Mistrz Rymarstwa

Mistrz Rymarstwa i sprawiania cudów. Uwielbia zlecenia, które stanowią swoiste wyzwania dla jego kreatywności. Zawsze zajęty i zapracowany.

Na co dzień w zaciszu swojej pracowni sprawia, że rzeczy niemożliwe stają się możliwe… przynajmniej te skórzane ;-).

Bożena Topczewska

Mistrzyni. Po prostu

Pracuje w Zakładzie Rymarskim od samego początku. Energiczna i wesoła dusza towarzystwa. Żona jednego męża ;-). Na co dzień zajmuje się obsługą klienta.

Potrafi jednak również zadziałać i bez najmniejszego problemu może zrobić nie tylko dziurkę w pasku, ale i cały pasek!